Jdi na obsah Jdi na menu
 


Škola čar a kouzel v Bradavicích (Život v Bradavicích) hledá nové učitele.

(Asi by jste nejdřív chtěli vědět o co vůbec jde že? Takže Život v Bradavicích je online hra pro fanoušky HP. Takže nejsme jen na stránkách a nepíšeme různé texty. Vidíme se přímo ve hře. Kouzlíte přímo ve hře, kamarádíte se s ostatními a podnikáté různé akce se spolužáky. Taky můžete prozkoumávat hrad a hledat tajné chodby. Hra je sice stále ve vývoji, ale začínáme už třetí ročník. Pro více informací se koukněte na forum na http://hpshard.xeon.cz/ Naše webové stránky budou brzy připraveny a tak tu pak hodím odkaz. Samozřejmě se k nám můžete přihlásit i jako žáci, pokud nebudete chtít učit.) Takže zpět k tématu. Hledáme učitele na předměty Kouzelné formule, Dějiny čar a kouzel, Astronomie a věštění z čísel. Co to obnáší?

kouzelné formule - 6x20 minut týdně / vyžaduje obětování zhruba 1 skutečné hodiny každý všední den Vyučující učí předem stanovená kouzla a domýšlí je z vlastních znalostí a fantasie.

dějiny čar a kouzel - 3x20 minut týdně / vyžaduje obětování zhruba 1 skutečné hodiny 2x týdně Vyučující učí dle vlastních znalostí a fantasie.

astronomie - 5x20 minut týdně / vyžaduje obětování zhruba 1 skutečné hodiny 4x týdně Vyučující učí s vybranými astronomickými potřebami dle vlastních znalostí a fantasie, proto je za potřebí vlastnit znalosti z astronomie a zájem o ni.

věštení z čísel - 1x20 minut týdně / vyžaduje obětování zhruba 1 skutečné hodiny 1x týdně Vyučující učí dle vlastních znalostí a fantasie, proto je zapotřebí vlastnit znalosti z numerologie a zájem o ni.

Nejdůležitější pro ucházení-se o místo vyučujícího je zdravě zhodnotit, zdali na to budete od října nejméně po dva měsíce mít dostatek času a zdali budete ochotni tento čas dobru věci obětovat. Součástí náboru bude vaše ukázková hodina a pohovor s komisí provedené ve hře, případně přes nějaký chat. Pro tuto část budou vyhraženy pravděpodobně dva termíny na konci srpna a na začátku září. Přihlášky můžete po důkladném zvážení zasílat na emailovou adresu fanth@email.cz V přihlášce uveďte předměty o které máte zájem, v pořadí, ve kterém o ně máte zájem, dále zkušenosti s online školami a mmorpg hrami. Kritéria pro přijetí budou zohledněna vývojovému stadiu našeho projektu a co nejvyšší kvalitě hry pro hráče.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:).

(Dajana, 21. 9. 2007 6:26)

Díky, par profesoru už jsme našli, můžeš zkusit třeba příště. Možná pak budeš mít více času :)

    

(MarS, 20. 9. 2007 20:26)

uz jsem o par takovych projektech slysel, ale nemel bych na to cas a i kdyz rad snim, tak kreativitou moc neoplyvam :-(
kazdopadne Vam preji at se Vasi skole dari skvele a najdete nejake nadsene profesory :-)